1. WPROWADZENIE
  1. Prywatność odwiedzających naszą stronę internetową jest dla nas bardzo ważna i dokładamy wszelkich starań, aby ją chronić. Niniejsza polityka wyjaśnia, co robimy z Twoimi danymi osobowymi, oraz jakie zmiany zachodzą na twoim komputerze w przypadku instalacji oferowanych przez nas programów.
 2. ŹRÓDŁO
  Ten dokument został utworzony przy użyciu szablonu firmy SEQ Legal (seqlegal.com) i zmodyfikowany dla celów Website Planet (www.websiteplanet.com).
 3. ZBIERANIE DANYCH OSOBOWYCH
  Następujące rodzaje danych osobowych mogą być gromadzone, przechowywane i wykorzystywane:
  1. informacje, takie jak adres e-mail, który otrzymujemy w przypadku korespondencji za pośrednictwem poczty elektronicznej;
  2. informacje, takie jak imię i nazwisko z numerem rachunku konta bankowego, oraz w niektórych przypadkach adres, do których mamy dostęp z historii rachunku, na który otrzymujemy kwoty pieniężne za świadczenie usług;
  Wgląd do danych takich jak adres zamieszkania kupującego sporadycznie znajduje się w danych otrzymanego przelewu i to czy adres tam się znajduje, prawdopodobnie zależy od banku, w którym kupujący jest posiadaczem konta.
  Zanim ujawnisz nam dane osobowe innej osoby, musisz uzyskać zgodę tej osoby na ujawnienie i przetwarzanie tych danych osobowych zgodnie z niniejszymi zasadami.
 4. KORZYSTANIE Z TWOICH DANYCH OSOBOWYCH
  Dane osobowe przesłane do nas za pośrednictwem korespondencji mailowej i (lub) przelewu pieniężnego będą wykorzystywane do celów określonych w niniejszej polityce. Możemy wykorzystywać do celu:
  1. świadczenia usług zakupionych za pośrednictwem naszej strony internetowej;
  2. wysyłania do ciebie wiadomości e-mail w sprawach dotyczących świadczonych usług;
  3. zajmowania się zapytaniami i reklamacjami składanymi przez Ciebie lub dotyczącymi Ciebie odnośnie świadczonych usług;
  4. zapewnienia bezpieczeństwa naszej strony internetowej i zapobieganie oszustwom;
  5. dane takie jak adres nie będą w żaden sposób wykorzystywane i nie wymagamy ich podawania;
  Dane klientów, są chronione i nigdy nie zostaną udostępnione, ani przekazane podmiotom/osobom trzecim w celach marketingu bezpośredniego. Historia zamówień klientów nigdy nie zostanie w żaden sposób wykorzystana ani przekazana osobom trzecim.
 5. UJAWNIANIE DANYCH OSOBOWYCH
  Możemy ujawniać Twoje dane osobowe:
  1. w zakresie, w jakim jest to wymagane przepisami prawa;
  2. w związku z trwającymi lub potencjalnymi postępowaniami prawnymi;
  3. w celu ustanowienia, wyegzekwowania lub obrony naszych praw (wliczając w to udostępnienie informacji innym podmiotom w celu przeciwdziałania oszustwom);
  4. wszelkim osobom, które wedle naszej zasadnej opinii mogą wystąpić do sądu lub innego właściwego organu o ujawnienie takich danych osobowych, jeśli wedle zasadnej rozsądnej opinii, istnieje możliwość, że taki sąd lub organ nakaże ujawnienie takich danych osobowych;
  Z wyjątkiem postanowień zawartych w niniejszych „Zasadach ochrony prywatności” nie będziemy udostępniać osobom trzecim informacji dotyczących użytkownika.
 6. BEZPIECZEŃSTWO DANYCH OSOBOWYCH
  1. Podjęliśmy zasadne techniczne i organizacyjne środki ostrożności w celu przeciwdziałania utracie, nadużyciu lub zmianie danych osobowych użytkownika;
  2. Będziemy przechowywać wszystkie dane osobowe jedynie w historii rachunku konta bankowego i skrzynce poczty elektronicznej;
  3. Jedynym i podstawowym identyfikatorem użytkownika jest trzydziestoznakowy kod, po którym osoba trzecia nie jest w stanie zidentyfikować osoby i uzyskać w ten sposób danych osobowych;
 7. NOWELIZACJE
  Niniejsze zasady mogą być okresowo aktualizowane poprzez zamieszczenie w naszej witrynie ich nowej wersji. Należy od czasu do czasu sprawdzać tę stronę, aby upewnić się, że rozumiesz wszelkie zmiany w tych zasadach. Możemy powiadomić Cię o zmianach w niniejszej polityce za pośrednictwem poczty elektronicznej lub prywatnego systemu przesyłania wiadomości, który jest częścią oferowanych przez nas programów.
 8. CIASTECZKA
  Nasza strona internetowa korzysta z jednego pliku cookie. Cel wykorzystania to jedynie anonimowa statystyka odwiedzalności serwisu.
  Nasz serwis internetowy nie wykorzystuje żadnych systemów śledzących, takich jak reklamy śledzące, sieci społecznościowe, analizy działań w sieci i inne.
 9. WPROWADZANE ZMIANY W SYSTEMIE OPERACYJNYM KOMPUTERA UŻYTKOWNIKA KOŃCOWEGO
  Instalacje oferowanych przez nas programów o nazwach NeuroLotto, NeuroMini i NeuroMulti wprowadzają zmiany na komputerze analogiczne do standardowych instalacji większości programów komputerowych.
  1. Po instalacji programów można je zobaczyć w ustawieniach systemu Windows -> dodaj / usuń programy, skąd możemy je całkowicie usunąć z naszego komputera.
  2. Instalacja tworzy dodatkowe katalogi w folderze Dokumenty, które służą do zapisu i odczytu plików wymaganych do prawidłowej pracy programów, są to odpowiednio:
   1. Dla programu NeuroLotto katalog ssnizLotto;
   2. Dla programu NeuroMini katalog ssnizMiniLotto;
   3. Dla programu NeuroMulti katalog ssnizMultiMulti;
 10. PRZESYŁANIE DANYCH ZA POŚREDNICTWEM SIECI INTERNET
  Do prawidłowej pracy programów NeuroLotto, NeuroMini i NeuroMulti wymagane jest połączenie z siecią Internet. Każde uruchomienie jednego z w.w programów rozpoczyna pobieranie danych z określonych witryn internetowych w sposób analogiczny, jak robią to przeglądarki internetowe.
  Programy zostały tak zaprojektowane, aby nie narażać komputera na działania niepożądane takie jak np. ataki hakerskie.
  Spis witryn internetowych, z których pobierane są dane:
  1. http://aktywacje.systemnatotka.pl/dane/[przedrostek].html
   Gdzie [przedrostek] to obecnie numeracja od 00000 do 00020. Strony zawierają anonimowe kody aktywacyjne klientów;
  2. http://www.programy.systemnatotka.pl/komunikaty/Komunikat.html
   Jest to link służący do wyświetlania informacji przez program.
   Będziemy zamieszczać informacje odnośnie do wydania nowszych wersji, wystąpienia problemów technicznych, czy informacji o aktualizacji niniejszej polityki. Dzięki tej opcji nie trzeba odwiedzać naszej witryny w celu sprawdzenia tych, że informacji. Komunikat możemy zamknąć, klikając w przycisk OK, programy NeuroLotto, NeuroMini i NeuroMulti nie oferują możliwości odpowiedzi na tego rodzaju komunikaty, więc wszelkie pytania prosimy kierować pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  3. http://programy.systemnatotka.pl/archiwa/[archiwumGry].html
   Gdzie [archiwumGry] to odpowiednio:
   1. dla gry Lotto 'ArchWynLotto';
   2. dla gry Mini Lotto 'ArchWynMiniLotto';
   3. dla gry Multi Multi 'ArchWynMultiMulti';
  4. https://www.lotto.pl/[gra]/wyniki-i-wygrane
   Gdzie [gra] to odpowiednio:
   1. 'lotto' dla gry Lotto;
   2. 'mini-lotto' dla gry Mini Lotto;
   3. 'multi-multi' dla gry Multi Multi;
 11. AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA
  Prosimy o informację w przypadku ponownej instalacji programu, lub aktualizacji.
  Każdorazowa instalacja generuje nowy kod aktywacyjny, w związku z czym programy ponownie wyświetlają monit o dokonanie płatności. W takim przypadku prosimy jedynie przesłać nowy kod pod nasz adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ponownej aktywacji bez dodatkowych opłat.